Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ина гостува в радио Сигнал плюс

отпечатай новината

08.03.2011 11:00 | Видян 2072 пъти

Ина гостува в радио Сигнал плюс

Ина ще бъде гост в токшоуто „Открит микрофон” по радио Сигнал плюс на 8 март (вторник) от 16.30 часа. Това ще бъде първата медийна изява на звездата от каталога на Diapason Records след раждането на детето й.

В Международния ден на жената чаровната певица ще седне на горещия стол в студиото на Емилия Стоянова, за да разкаже всичко интересно, което се случва с нея. Това ще бъде първото медийно участие за изпълнителката на „Луда съм, ангел съм” след раждането на сина й – Александър в края на март миналата година.

Ина ще сподели откровено пред слушателите как са преминали за нея последните 12 месеца, както и какви са нейните бъдещи планове. Дали красивата фолкдива има намерение да се завърне на музикалната сцена или ще остане изцяло отдадена на грижите за първата си рожба, ще разберете от самата нея.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !