Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

DJ Sasha за първи път у нас

отпечатай новината

27.04.2011 12:20 | Видян 1279 пъти

DJ Sasha за първи път у нас

В края на месеца в София за първи път ще гастролира един от най-големите диджеи доказали се в световния клубен живот. Поредицата The Masters of Sound ще отбележи последното си парти с феноменалния DJ Sasha.

Той ще щурмува клуб Ялта точно на 30 април. Музикантът идва от Англия и е признат за един от най-иновативните артисти в електронната музика. През цялата си кариера той не спира да изучава и да експериментира с разнообразни звуци и стилове. Диджеят е номиниран и за награда Грами.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !