НАЙ-НОВИ
Холивудската легенда Шарън Стоун...
На 68 години Шарън Стоун направи впечатляващо завръщане...
Planet Magic Live с нов сингъл, изпълнен от госпел
03.05.2008 09:00 | Видян 1208 пъти
В продължение на десет дни, парчето на Planet Magic Live „Don’t go” бе включено в плейлистата на Алфа радио без никой да знае кой седи зад него. Това предизвика огромен интерес у слушателите и за това хаус проекта реши да разбули мистерията, по-скоро от очакваното.
„Don’t go” съчетава в себе си мелодичен vocal house, типичните за Planet Magic Live бийтове и семпли, които както винаги допринасят за динамично клубно звучене.
Planet Magic Live се завърнаха преди броени дни от Румъния, където направиха невиждано парти в един от най-бляскавите клубове в морския град Констанца. Публиката там буквално се разтърси от изпълнението им, за което триото беше поканено на още едно участие в румънската столица Букурещ. В момента продуцентите от Select Music Media работя върху клубните участия на триото, за цяла България, а вече дори и за Европа.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
