НАЙ-НОВИ
Ферари на Ерик Клептън обявено за...
Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...
Наследникът на Ray-Ban иска пълен...
Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...
Новият Джеймс Бонд се снима в Австрия
05.05.2008 15:56 | Видян 3236 пъти
Жители на австрийския град Брегенц с интерес проследиха заснемането на сцени от новия филм за Джеймс Бонд с участието на актьора Даниъл Крейг.
Снимачният екип ще остане в града до 9 май, за да заснеме сцени от "Един квант утеха" ("Quantum of Solace") - новия филм от поредицата за агент 007.
Действието в някои от тях се развива на фона на местния годишен оперен фестивал, който се отличава с плаващата сцена на Боденското езеро.
Сюжетът на филма се пази в най-строга тайна до появата му по екраните през ноември.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
