Ферари на Ерик Клептън обявено за...

Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...

Наследникът на Ray-Ban иска пълен...

Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...

Новият Джеймс Бонд се снима в Австрия

отпечатай новината

05.05.2008 15:56 | Видян 3236 пъти

Новият Джеймс Бонд се снима в Австрия

Жители на австрийския град Брегенц с интерес проследиха заснемането на сцени от новия филм за Джеймс Бонд с участието на актьора Даниъл Крейг.

Снимачният екип ще остане в града до 9 май, за да заснеме сцени от "Един квант утеха" ("Quantum of Solace") - новия филм от поредицата за агент 007.
Действието в някои от тях се развива на фона на местния годишен оперен фестивал, който се отличава с плаващата сцена на Боденското езеро.

Сюжетът на филма се пази в най-строга тайна до появата му по екраните през ноември.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !