Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Ивана и Миро журират Гласът на България

отпечатай новината

09.06.2011 18:30 | Видян 5620 пъти

Ивана и Миро журират Гласът на България

Според последната клюка в тв средите, продуцентът Слави Трифонов ще заложи на Ивана и Миро като жури в новото риалити Гласът на България.

Мераци да журира талантите имала и Глория, но Дългия предпочел по-неексплоатирани лица. Трифонов пази топли отношения с двамата изпълнители. Преди няколко години по време на шоуто Пей с мен гологлавият даде амо на Миро, който спечели голямата награда, след което двамата записаха дует.

Миро се нуждае от свежа доза популярност в момента и участието му в Гласът на България ще му помогне да се измъкне от творческата дупка”, разказва човек от екипа на шоуто. Самият Трифонов също имал голям мерак да журира, но от телевизията не били съгласни с тази идея.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !