НАЙ-НОВИ
Киану и Скалата се засякоха във...
Киану и Скалата се засякоха във фитнеса: ФОТО НА ДЕНЯ
Две оферти по 6 милиона лева за тв правата на футбола
23.06.2011 15:00 | Видян 2085 пъти
В БФС са постъпили две оферти за по 6 милиона лева за телевизионните права през новия сезон в А група. Те са от btv - медията, която досега излъчваше родните мачове, както и фирмата на Валентин Михов - С.В.-Р.С.А.
Пред футболните босове бившият шеф на ПФЛ е предоставил банкова гаранция, че сумата от 6 милиона лева е реална и наистина ще я получат. В крайна сметка след дълго умуване всички страни се разбраха да се съберат отново на 30 юни, когато се очаква да решат на кого да предоставят телевизионните права върху А група.
Собственикът на Левски Тодор Батков на няколко пъти заявил по време на сбирката, че е твърдо против мачовете от 21,00 часа. Адвокатът бил подкрепен и от останалите си колеги.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
