НАЙ-НОВИ
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)
Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...
Турбо-фолк метъл на сцената на R.B.F.
11.08.2011 15:45 | Видян 7033 пъти | Гласували 1
Прогресив турбо-фолк метъл шайката PERO DEFFORMERO ще има концерт в софийския клуб R.B.F. на 1 октомври Това ще бъде първият хедлайнерски концерт на групата в България.
Сърбите ще изпълнят всичките си хитове, станали любими на българските меломани – “Gotičarka”, “Kauboj”, “Kako Da Ti Kažem Brate”, “Ferrari”, “Dosli Smo Do Kraja Puta” и много други.
PERO DEFFORMERO ще имат и срещи с българските фенове. Една от подгряващите групи на събитието ще бъде “5-о ЧУВСТВО” от София.
Снимка: vsekiden
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Унгарските металисти Insane на Spirit of Burgas
PAIN OF SALVATION С НОВ АЛБУМ И КОНЦЕРТ У НАС
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
