Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джоко Росич си оперира очите

отпечатай новината

22.08.2011 15:30 | Видян 2649 пъти

Джоко Росич си оперира очите

Джоко Росич се разхожда с посинено око от известно време насам.Това обаче не се дължи на пиянско сбиване или на някакъв друг алкохолен сакатлък, както упорито се говореше в актьорското съсловие.

"Подкарал съм 80-ата си година и не помня да съм се напивал някога и да съм падал.Сега съм посинен, защото претърпях операция на окото.Преди нея бях много зле със зрението - полусляп.Слава Богу, откакто легнах под ножа, виждам небето", заяви актьорът.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !