НАЙ-НОВИ
Париж ще почете Кристо и Жан-Клод с...
Париж ще увековечи паметта на световноизвестния...
Поп дивата INNA направи запомнящ се...
Поп звездата INNA изнесе запомнящо се шоу във Варна и...
Светльо Хиподилски скочи за президент
23.08.2011 14:00 | Видян 3618 пъти

Светльо Витков не се шегува. Певецът, известен и като писател и тв водещ вярно взе, че се се кандидатира за президент, съобщиха от ЦИК.
Той е издигнат от инициативен комитет на Асоциацията на потребителите на телекомуникационни и интернет услуги. Комитетът е 21 души.
За вицепрезидент на Светльо е предложен Венцислав Мицов от рок бандата "Светльо&The Legends".
Все още обаче няма решение на ЦИК за регистрацията му.
"Слоганът на предизборната ми кампания е: "А защо не?" Нима съм по-грозен, по-тъп или по-беден от всички кандидат-президенти у нас през последните 20 г.? Политиката влезе в територията на шоубизнеса, така че не виждам защо един шоумен да не стане президент", пише в страницата си във Facebook Светльо.
"Аз искам да бъда държавна глава. Първо - защото съм държавен, и второ – имам хубава глава. Поне така казва мама. Отделно от това, не ми харесва новогодишната реч и други речи. Смятам, че не е прилично да държиш 5 мин накрак хора с шампанско в ръка, защото то се разгазирва!"


свързани новини
Светльо от Хиподил: Ставам за президент
Светльо Витков напълни касичката на Марк О’Селски за нецензурни думи
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !