НАЙ-НОВИ
Кара Делевин и Минке с рядка поява...
Кара Делевин и нейната дългогодишна приятелка Минке...
Още на сватбения ден знаех, че не е...
Кристина Апългейт разкрива в мемоарите си You With the...
Джорджано - певец или Бог?!
31.08.2011 15:00 | Видян 9154 пъти
На музикалният небосклон се появи ново откритие наречено Джорджано.Изпълнителят не само отвя шантавите произведения на Деян Икебаната, но и наложи нова мода - да се пее на нос.
Джоржано има над 30 песни, всяка от които е в състояние да ви накара да се смеете от сърце.Уникалното звучене и специфичните му текстове накара интернет пространството да пламне.Вече едва ли има някой, който да не е запознат отблизо с творчеството на Джорджи.
"Заслужава да го удавиш на чешмата!Звучи все едно умира и изпитва болка", коментираха разгневени меломани без чувство за хумор.
Въпреки това, младият певец вярва истински в себе си и не смята да се отказва.Напротив, песните му в интернет не спират да заливат жадната за усмивки публика.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
