Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

"Мис Плейбой" Светлана Василева записа да учи висше

отпечатай новината

02.09.2011 11:45 | Видян 5055 пъти | Гласували 1

Вчера блондинката се записа във Варненския свободен университет, както си обеща преди няколко месеца.Светлана подаде документи за специалността "Международен маркетинг".

"Всъщност, ако трябва да съм точна, все още не съм приета като студентка. Сега ми предстои да напиша есе по предварителон зададена тема. Но съм сигурна, че ще се справя и с есето", абмицирана е Светлана.

Решението й да запише висше бе посрещнато с горещи адмирации от приятеля на плейбойката Иван, пишат в личния сайт на звездата - hotarena.

Варненският бизнесмен е свръхдоволен, тъй като занапред тя ще прекарва по-голяма част от времето си в морската столица.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !