НАЙ-НОВИ
Опасно за децата е Коледното влакче
Коледно влакче, чиито стопове на задния вагон не работят...
Лекси Фльор и директорът-воайор са си...
Лекси Фльор и директорът-воайор са си приятел(к)и: ФОТО...
Стоилов вече е безработен
27.09.2011 18:00 | Видян 1222 пъти
Станимир Стоилов вече не е треньор на Анортозис. Българинът разкри, че кипърците са прекратили договора и пожела успех на тима.
“Клубът прекрати договора, който имахме. Но аз съм професионалист и подобни неща във футбола се случват. Искам да благодаря на ръководството, да им пожелая всичко най-хубаво и най-накрая да спечелят титлата и Купата. Анортозис има много добри играчи, администрация и фенове. Сигурен съм, че всички заедно ще се обединят и ще спечелят нещо. Анортозис е голям отбор.
Половината от сърцето ми е в България, а другата трябва да бъде запълнена. Още веднъж искам да благодаря за дадената ми възможност да работя в чужда страна и да покажа качествата си”, заяви Стоилов пред сайта “Керкида”.
По повод на информациите, че Мъри ще съди клуба за компенсация от 700 000 евро, българският специалист отсече: “При всички положения сумата не е толкова голяма. Не искам да влизам в подробности. Случаят се следи от моя мениджър и от адвоката ми”.
източник:Всеки ден
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
