НАЙ-НОВИ
Над 25 бона за Азис по празниците, по...
Празниците - мигове на надежда и споделеност. Моменти,...
2026 г. по зодии и какви са техните...
- Ти се занимаваш с астрология, само че не е, за да...
Посрещаме октомври с уникално музикално зрелище
28.09.2011 09:45 | Видян 1577 пъти
В социалните мрежи се появи нов клубен хит, вдъхновен от участието на DJ Deekline в сериала „Стъклен дом“ и предстоящия му сблъсък с Ed Solo на 1-ви октомври 2011 г. в клуб *MIXTAPE 5*!
Donna Dee ще е специален гост на парти вечерта организирана от EventЕase. Тази събота един срещу друг в спор за любимец на клубна София ще се изправят DJ Deekline и Ed Solo. Компания ще им прави талантливият Mc Darrison.
Ентусиазирани български фенове на Deekline и сериала Стъклен дом композираха нов клубен хит, които съчетава истински booty breaks саунд със семпъл от сериала, в който легендарните партита на Deekline в София, са арена на запознанства между младите хора.
Английската ди-джейка и бреак денс танцьорка Donna Dee ще е специален гост на вечерта и се присъединява с наелектризиращ хип хоп и фънк сет към Deekline, Ed Solo, Mc Darisson, Onslaught, Yeah! и Squadrum. Дългият списък от артисти е възможен благодарение на бира Grolsch, която подкрепя независимите изпълнители. По време на горещия дуел, на всички фенове ще бъде осигурена студена бира от Grolsch, с което ще се добави онова различно усещане, което ще накара всеки да избухне максимално, както на всяко Grolsch Pop Up party до сега.
Donna Dee e една от най-известните жени ди-джеи на международната breakbeat сцена. Тя е и уважаван саунд инженер и е работила с имена като ILS, Krafty Kuts, Freq Nasty и Deekline. Miss Dee има издадени над 40 плочи и спомага за популяризацията на breakbeat звученето от дълбокия лондонски ъндърграунд в края на 90-те години. Уважавана брейкденс танцьорка, тя ще загрее феновете на 1-ви октомври с много фънк и хип-хоп настроение.
Големият брой поканени артисти от ЕventEase е и причината клуб *MIXTAPE 5* да отвори втората си зала, с което ще направи възможно повече фенове да присъстват на тази паметна вечер, която обещава да се превърне в истински мини фестивал.
Промо билетите за Dj Deekline, Ed Solo, Mc Darrison @ club Mixtape 5 вече са изчерпани и стандартните билети на цена 25 лв могат да бъдат закупени от бар „ПЕТЪК“ (бул. Васил Левски 67) и в мрежата на Eventim.bg (Офис 1, Германос, Пикадили, Технополис, ОМВ и др).
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
