НАЙ-НОВИ
Ферари на Ерик Клептън обявено за...
Легендарно Ferrari 275 GTB/4, притежавано от Eric...
Наследникът на Ray-Ban иска пълен...
Леонардо Мария Дел Векио, син на покойния основател на...
Дичо пее за ГЕРБ
29.09.2011 12:00 | Видян 4649 пъти
Бившият вокал на Д2 Дичо, който наскоро се сдобри с колегите си от групата, ще подкрепи управляващата партия на изборите.
Нисичкият изпълнител ще извиси глас в подкрепа на кандидат-кмета на Пловдив Иван Тотев на концерт в Града под тепетата тази вечер. Певецът не е от тези, които пеят само за пари и не се интересува за кого.
"Иван Тотоев е млад, енергичен и можещ човек, който действа и държи на думата си", категоричен е Дичо.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Диляна Попова зарязала Дичо заради изневяра
Део и Дичо се сбиват заради футболен мач
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
