НАЙ-НОВИ
Ходя на психолог, по-добре да...
Ще говорим „на ти”, защото се познаваме. Доколкото знам...
Силна съм заради отсъстващ баща, а...
Здравей. Ще си говорим на “ти”, защото се познаваме от...
Стартира БНТ 2
09.10.2011 09:00 | Видян 1594 пъти
Програмата обединява продукциите на четирите регионални телевизионни центъра в единна национална мрежа.
БНТ Пирин ще отразява събитията в Благоевград и региона, БНТ Море – във Варна и по Черноморието, БНТ Север за Русе и съседните области и БНТ Пловдив.
В рамките на БНТ 2 стартира и регионалната програма БНТ София, като в самото начало столичани ще имат свои новини в 19,30 ч., водеща ще е Боряна Димитрова.
"Подобно на други европейски регионални мрежи, в часовете за централните новини и за публицистика всеки център ще излъчва собствено регионално ориентирано издание, т.е. националната тв мрежа ще се "разпада" на 5 отделни, като в Пловдив ще се гледат новини и актуални теми от района, в София – от София, и т.н. В останалото време програмата е единна и се състои от рубрики и предавания, създавани в петте центъра", обясни директорът на канала Екатерина Генова.
Държавната медия обещава в БНТ 2 много спорт, разнообразна филмова продукция, сериали и забавно-развлекателни предавания.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
