НАЙ-НОВИ
Делфин и Ахтопол, общ.Царево, в края...
Делфин и Ахтопол, общ.Царево, в края на лятото: ФОТО НА...
Дуа Липа превърна летището в моден...
Дуа Липа показа, че за нея няма почивен ден, когато...
Цензурираха клипа на Ерик
27.10.2011 15:30 | Видян 2180 пъти
Актуалното видео на Ерик „Пазете се от нея” от днес се върти премиерно в ефира на Фен ТВ. Клипът излиза в два варианта заради горещите секс сцени, които изпълнителят демонстрира със своята екранна партньорка.
Ерик засне най-новата си песен, която е по негов текст и е озаглавена „Пазете се от нея”. Музиката е на Статис Ксенос, а аранжиментът на Пламен Велинов. След хитовете „Огнена брюнетка” и „Поздрав за колежката” гласовитият певец залага на по-сериозна тематика, която засяга фаталните жени, способни да „разболеят” мъжете.
Клипът е изцяло сюжетен и започва с откровена секс сцена, което наложи цензурирането му и екипът направи две версии на видеото. Вариантът с по-горещите кадри ще се излъчва единствено в часовия интервал след полунощ по Фен ТВ и ще може да се гледа в интернет.
„Политиката на телевизиите е такава, че няма как да пускат еротика през деня. Сцената в клипа не е сложена с цел провокация, а защото пасва на сюжета. Надявам се видеото и песента да допаднат на музикалните фенове, защото те диктуват модата в попфолка и създават хитовете.”, коментира Ерик.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
