Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Глория влюбена в сърбин

отпечатай новината

01.11.2011 13:45 | Видян 4076 пъти

Глория влюбена в сърбин

Фолк звездата Глория призна, че още ходи със сръбското си гадже. Връзката им продължавала повече от година и половина, изфука се примата.

„С него ту се караме, ту се събираме, но времето ще покаже, ще видим", каза русенката.

Тя крие името му, но според мълвата избраникът на сърцето й е Александър Милич. Той е композитор на някои от хитовете на сръбската звезда Цеца Величкович.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !