Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Берлускони: Баста, оставам!

отпечатай новината

07.11.2011 14:00 | Видян 1143 пъти

Берлускони: Баста, оставам!

Десетки хиляди души протестираха в Рим по призив на основната опозиционна сила в страната - лявоцентристката Демократическа партия. Искането на митинга бе именно оставката на премиера.

„Берлускони трябва да си върви вкъщи“, заяви лаконично лидерът на Демократическата партия Пиерлуиджи Берсани.
Протестиращите са недоволни от думите от Берлускони на срещата на Г-20, че кризата в Италия „не е толкова тежка“.
От своя страна скандалният 75-годишен министър-председател заяви категорично, че няма каквото и да било намерение да подава оставка.

„Съжалявам, че трябва да разочаровам хората, които си спомнят с носталгия за Първата република, когато правителствата издържаха средно по 11 месеца“, заяви Берлускони.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !