Тази пещера пренаписва историята на...

Скрита в сърцето на Тесалия, Гърция, пещерата Теопетра...

Соня с Лео Ди Каприо и Федерер на...

Соня Йончева се включи в звездния списък на Уимбълдън....

Бойко на премиерата на Под прикритие

отпечатай новината

21.11.2011 14:15 | Видян 2654 пъти

Бойко на премиерата на Под прикритие

Многобройни фенове на Под прикритие се събраха в столичния клуб Планет, за да гледат заедно премиерата на втория сезон на хитовия сериал.

Сред гостите бяха премиерът Бойко Борисов и министърът на културата Вежди Рашидов, които се оттеглиха от тълпата в едно от сепаретата и си тръгнаха малко преди самата прожекция.  

Повечето звезди от сериала, като Михаил Билалов, Ивайло Захариев, Ирена Милянкова и Христо Мутафчиев, също не пропуснаха събитието. Изненадващо на премиерата присъстваха и звездите от конкурентния Стъклен дом Бойко Кръстанов и Александър Кадиев. 

Липсваше обаче колежката им Радина Кърджилова, която се очакваше да пристигне с Деян Донков, но и двамата не дойдоха. Втория сезон на Под прикритие бе представен от продуцента Димитър Митовски.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !