Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джордж Майкъл влезе в болница

отпечатай новината

25.11.2011 09:30 | Видян 2654 пъти

Джордж Майкъл влезе в болница

Британският изпълнител Джордж Майкъл беше приет в болница във Виена с пневмония, само няколко часа, след като отмени дати за турнето си Symphonica. Това породи слухове, че певецът има сериозни сърдечни проблеми.

За щастие неговият представител Кони Филипело успокои почитателите с новината, че 48-годишният Майкъл няма никакви сърдечни проблеми: "Слуховете са напълно неверни. Това е пълна глупост". От началото на своето турне Symphonica - The Orchestral Tour, което започна през август, Джордж е изнесъл около 45 концерта.

Снимка:бта

 

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !