Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Разбиха дома на Преслава

отпечатай новината

25.11.2011 17:45 | Видян 5970 пъти

Разбиха дома на Преслава

В ново приключение попадна тези дни Преслава. Звездата на фолка по невнимание се заключила пред  дома   си.  Наложило се да  вика специалисти, които да разбият вратата й. Случката се разиграла след гостуването й в предаването "На Кафе", разкри чалга дивата.

Изпълнителката на  „Как ти стои" вече закъснявала за студиото, когато грабнала целия си багаж и излетяла от дома си. За жалост в момента, в който хлопнала вратата, се усетила, че е забравила ключа от вътрешната й страна.

Преслава  запазила  самообладание и се забързала към студиото  на  Гала. Пред водещата,  фолк певицата сподели, че ще се наложи да извика специалисти, които да разбият вратата, за да може отново да влезе в дома си.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !