НАЙ-НОВИ
Кулагин хвърли бомба за най-добрата...
Водещата тема в светските среди е слухът, че Моника –...
Пугачова с имот за €500 хил. във...
Примата на съветската и руската естрада Алла Пугачова и...
Биг Ша и Маги Вълчанова гостуват на Мира Добрева
29.11.2011 14:30 | Видян 3159 пъти
Фейсбук страницата на „Денят отблизо” в четвъртък ще дискутира темата за разпространението на наркотиците сред подрастващите.
Въпросите са провокирани от репортажа на Екатерина Анева, журналист от БНТ1, който разследва под прикритие начините, по които се продава дрога в райони около столични училища.
Водещата Мира Добрева ще разговаря „отблизо” и с рапъра Мишо Шамара, в новото му амплоа на Биг Ша. Зрителите ще разберат с какво провокативния изпълнител си изкарва прехраната и как се справя като баща.
В петък фейсбук дискусията е „Как да бъде улеснена интеграцията на хората с увреждания в обществото?”
Темата е свързана с 1 декември, когато се отбелязва Международният ден на хората с увреждания. „Денят отблизо” ще покаже и центъра за рехабилитация на незрящи, където посетителите развиват умения, помагащи им да се интегрират в обществото.
Мира Добрева среща „отблизо” зрителите с една от най-красивите манекенки в България. Маги Вълчанова има неправителствена организация за превенция на трафика на жени. А в момента е погълната от новото си удоволствие – да бъде майка.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Мира Добрева боготвори свекърва си
Черната Златка рапира с Шамара
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

