Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Джей Ло се изпокара с майка си

отпечатай новината

05.12.2011 18:00 | Видян 3436 пъти

Джей Ло се изпокара с майка си

Латино фурията Джей Ло се изпокарала с майка си Гуадалупе заради новото си гадже Каспър Смарт. Госпожа Лопес била толкова бясна на щерка си, че излиза с младока, докато все още е омъжена за Марк Антъни, че отказала да комуникира с нея.

"Гуадалупе не иска да проговори на Дженифър. Тя е много разстроена и смята, че дъщеря й прави огромна грешка с тази връзка, която на всичкото отгоре е и доста показна", издал близък на семейство Лопес.

Майката е недоволна, че щерка й дори не си прави труда да крие от децата романса си с танцьора.

Снимка:бта

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !