НАЙ-НОВИ
Удължиха договора на Алекс Николов до...
Заради отличното му представяне италианският гранд...
Край със Сарая на Доган, който първи...
Край със Сарая на Доган, който първи разкрихме преди 21...
Плеяда от млади таланти на Арменския бал
06.12.2011 15:15 | Видян 3719 пъти
Провелият се в „Рейнбоу плаза”, Арменски коледен благотворителен бал събра на едно място част от най-актуалните млади таланти на България – Ники Манолов, Рене Ранев, Рафи Богосян и Богомил Бонев.
Ники Манолов и Рене Ранев представиха свои хитови парчета, както и кавъри на любими световни изпълнители, с които накараха публиката да танцува.
Рене изпълни своята най-нова песен – „Alone”, с която ще се бори на полуфинала на „Евровизия 2012”, за да представи България на конкурса догодина.
Вицешампионът на България по спортни танци Соня Шушулова и партньорът й Петър Герзилов със своите елегантни движения бяха още един приятен щрих към изпълненията на двамата млади певци. В програмата участваха още магът Астор, арменският танцов състав „Наири” от София и други.
Сред присъстващите на бала бяха и двама от най-нашумелите днес у нас дарования – участниците в X Factor Рафи Богосян и Богомил Бонев, които се веселиха заедно с останалите участници и гости на светското събитие.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !

