Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Уилям и Кейт празнуват със семейство Мидълтън

отпечатай новината

03.01.2012 09:30 | Видян 3583 пъти

Уилям и Кейт празнуват със семейство Мидълтън

Въпреки че според слуховете британският принц Уилям и съпругата му Кейт планирали да прекарат Нова година на спокойствие само двамата, те предпочетоха да споделят празника със семейството на младата дама и със сестра й Пипа Мидълтън.

Младата двойка предпочела да празнува в град Бъркшир, в специално опъната палатка в градината на семейство Мидълтън. Домакиня била Пипа, която е натрупала значителен опит в тази област, благодарение на компанията за организиране на партита на семейството й.

Снимка:бта

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !