Ким и Луис официално заедно

Ким Кардашиян и Люис Хамилтън направиха връзката си...

Гей съм: БГ гимнастик №1

Един от най-добрите ни състезатели по спортна...

Миро изтегли паричката на баницата

отпечатай новината

04.01.2012 17:45 | Видян 3476 пъти

Миро изтегли паричката на баницата

Певецът Миро успя да се сдобие с най- желания късмет от новогодишната баница.

Русокосият изпълнител, ще е паралия през новата година, защото в неговото парче се оказва монетата.

Така изпълнителят на "Губя контрол", се убедил, че няма как човек да избяга от късмета си.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !