НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Измислиха магистрала с електричество
10.02.2012 12:45 | Видян 1179 пъти
Студенти от Станфорд създадоха инфраструктурен проект, предвиждащ изграждането на магистрала с магнитни полета, които излъчват постоянни елпотоци и зареждат колите в движение.
„Предвиждаме да можете да се качите на всяка магистрала и да зареждате колата си в движение", сподели един от откривателите.
„Това, което прави концепцията възхитителна, е, че ще можете да карате неограничен период от време, без да презареждате.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
