Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Уитни била влюбена в Джако, искала да се оженят

отпечатай новината

21.02.2012 16:30 | Видян 3590 пъти | Гласували 1

Уитни била влюбена в Джако, искала да се оженят

„Уитни Хюстън наистина искаше да се омъжи за Майкъл Джексън, но той беше твърде срамежлив, за да направи първата крачка“, разказа близкият приятел на Краля на попа Дейвид Гест.

Музикалният продуцент бил близък довереник и на двете музикални звезди и вярва, че Уитни искала много да бъде с изпълнителя на “ Thriller“. Той обаче бил прекалено срамежлив.“ Тя наистина обичаше Майкъл и той я обожаваше. Веднъж Майкъл ми разказа, че са имали страстна целувка, а в същото време тя ми довери, че е много влюбена в него. Ако двамата се бяха събрали вярвам, че Уитни нямаше да посегне към лекарствата“, разказа Гест.

снимка:бта

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !