Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Устата и Софи Маринова с нов дует

отпечатай новината

22.02.2012 10:30 | Видян 3097 пъти

Устата и Софи Маринова с нов дует

Софи Маринова и Устата снимаха клип към новия си сингъл Режи го на две. Парчето изтече вече в Интернет, като преобладаващата част от коментарите бяха положителни.

За видеото на дуетния си проект Устата е ангажирал един от водещите режисьори, а именно познатия с нестандартните си клипове Ники Нанков. 

Музиката и аранжиментът са дело на Велислав Драганински. Очаква се видеото да бъде на екран след една седмица, когатото ще бъде излъчено в ефира на всички музикални телевизии.

 

 

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !