Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Обама и Мик Джагър пяха блус в Белия дом

отпечатай новината

23.02.2012 12:15 | Видян 2894 пъти

Обама и Мик Джагър пяха блус в Белия дом

Американският президент Барак Обама пя на блус концерта в Белия дом, след като бе поканен от Мик Джагър да се качи на сцената и да изпее няколко стиха. "Не днес", протестира президентът, след като фронтменът на "Ролинг стоунс", Би Би Кинг и Бъди Гай го помолиха да им помогне за парчето "Sweet Home Chicago".

На фона на бурните аплодисменти усмихнатият до уши Обама изпя части от класиката, която възхвалява родния му град. Изпълнението на Обама на Let's Stay Together през изминалия месец се превърна в хит и бе излъчено от редица телевизионни канали и интернет портали. Клипът му, в който пее I'm So In Love With You, пък бе гледан над 5 млн. пъти в сайта за споделяне Youtube.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !