Мими в дует с Деси

Моята племенница ДесиСлава ми гостува вкъщи и...

Звезда от “Спасители на плажа” заряза...

Дейвид Шарве, познат от сериалите „Спасители на плажа“ и...

„Ара мюзик” тръгва на турне

отпечатай новината

02.03.2012 15:00 | Видян 2819 пъти

„Ара мюзик” тръгва на турне

След грандиозния купон за 15-годишния си рожден ден, музикална компания „Ара мюзик” реши да удължи празненствата като организира клубно турне.

По няколко от най-големите й звезди накуп ще вдигат градуса на настроението в различни градове на страна.

Хиляди фенове от Благоевград, Пловдив, Бургас, Сливен, Велико Търново и София ще имат възможността да се докоснат до своите любимци и да се забавляват под звуците на техните най-големи хитове и най-нови парчета.

Музикалният воаяж стартира точно на Националния празник, 3-ти март в Благоевград. Dance Centre Night Label ще се превърне в пресечна точка на три от най-утвърдените имена в попфолка - Джина Стоева, Ивена и Таня Боева с почитателите им от цяла Югозападна България.

Следващите спирки на турнето са в Пловдив на 9 март, в Сливен на 15 март, в Бургас на 16 март, в Арбанаси на 17 март.

Тъй като обикновено при такива мероприятия феновете от столицата се оплакват, че са най-онеправдани и винаги биват пропускани, „Ара мюзик” е помислила и за тях. Цели три дни подред ( на 21, 22 и 23 март) звездите на музикалната компания ще се редуват да забавляват софиянци във фолк клуб Help на Dance Center Sin City.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !