НАЙ-НОВИ
Дванайсет емоционални изпълнения...
Танцовата хип-хоп формация Creators спечели сърцата и...
„Made in EU“ спечели голямата награда...
“Made in EU” продължава да печели международно...
Славена клипира "Всичко, което искам" с нов екип
05.03.2012 14:45 | Видян 1846 пъти
Славена засне видео към песента "Всичко, което искам" с чисто нов екип. Клипът от днес ще се завърти в ефира на Фен ТВ.
Изпълнителката на Diapason Records е готова с най-новия си проект. „Всичко, което искам” е общ проект с DJ Краси, който за първи път се изявява в най-слушания жанр като композитор.
За модерния аранжимент Славена отново се довери на Теодор Ташев, с когото тя работи по последните си парчета. Текстът е дебют в попфолка за младата поетеса Анастасия Мавродиева.
Талантливата изпълнителка залага изцяло на изчистен имиджов клип, както и на нов екип. Славена засне видеото с професионалистите от Front Line Cinema, с които досега младата певица не е работила. "Реших да се доверя на други хора, да експериментирам с нещо ново. Само за клипове, разбира се. Аз съм си част от Diapason Records, въпреки спекулациите, които се появиха напоследък.", коментира Славена.
За грима изпълнителката се довери на Бони, а за прическите на Ели Кумчева от студио Helan. За стайлинга певицата е разчитала на тоалетите от бутици Ballistic и Success.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Славена – рекламно лице на абитуриентски рокли
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
