Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Берлускони: Аз премиер? Айде баста!

отпечатай новината

07.03.2012 10:30 | Видян 2001 пъти

Берлускони: Аз премиер? Айде баста!

75-годишният бивш италиански министър-председател Силвио Берлускони увери, че няма да се кандидатира за нов мандат за властта в Италия и че ще продължи да подкрепя кабинета на Марио Монти.

Скандалният бонвиван обаче подчерта, че ще остане лидер на основаната от него партия Народ на свободата.
Берлускони изразява подкрепата си за близък негов приятел и колега

Владимир Путин, когото нарича невероятен и скромен човек, който проявява голяма човечност и чувствителност. Бившият премиер подчертава, че Путин, който спечели преди 2 дни президентските избори в Русия от раз, е изиграл водеща роля за развитието на страната си, като е извел страната от тоталитаризма към демокрацията - трудно начинание, изискващо време.

 

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !