Шефката на НДК Андрияна Татарова на...

Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...

ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)

Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...

23 градуса в понеделник

отпечатай новината

15.03.2012 10:15 | Видян 1409 пъти

23 градуса в понеделник

Дългият студ окончателно си отива. От днес температурите започват да се повишават и още в началото на следващата седмица ще скочат до 23°, прогнозират синоптиците.

В събота и неделя температурите, които ще са най-студените за периода, ще са между 0° и 5°. Силното мартенско слънце обаче ще вдигне термометрите в следобедните часове до 20°. До 22°-23° се очаква да се стопли след 19 март. По-хладно ще остане единствено по Черноморието, където градусите ще варират между 13° и 18°.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !