НАЙ-НОВИ
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
ВАС отстрани шефката на НДК (Документи)
Върховният административен съд току-що реши, че Андриана...
23 градуса в понеделник
15.03.2012 10:15 | Видян 1409 пъти
Дългият студ окончателно си отива. От днес температурите започват да се повишават и още в началото на следващата седмица ще скочат до 23°, прогнозират синоптиците.
В събота и неделя температурите, които ще са най-студените за периода, ще са между 0° и 5°. Силното мартенско слънце обаче ще вдигне термометрите в следобедните часове до 20°. До 22°-23° се очаква да се стопли след 19 март. По-хладно ще остане единствено по Черноморието, където градусите ще варират между 13° и 18°.
svejo.net
facebook.com
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
