Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

"Двама мъже и половина" спира

отпечатай новината

15.03.2012 11:45 | Видян 4185 пъти

Бъдещето на десетия сезон на комедийния сериал "Двама мъже и половина" зависи от актьора Ащън Къчър, заявиха продуцентите на сериала Чък Лори и Лий Арънсън.

"Така стоят нещата. Не мислим, че сериалът ще продължи още една година", подчертаха Лори и Арънсън. Те заявяват, че би било неестествено да се прекъсне сериал, който е в топ 10 в жанра, но от друга страна Чък Лори и Лий Арънсън признават, че още няма никакъв подпис и затова бъдещето на "Двама мъже и половина" е под въпрос, пише "Всеки ден".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !