Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Мишел Обама в риалити шоу

отпечатай новината

05.04.2012 13:45 | Видян 1956 пъти

Мишел Обама в риалити шоу

Първата дама на САЩ Мишел Обама се появи в епизод на известното телевизионно шоу „Най-големият губещ".

Предаването подкрепя семейство Обама в кампанията срещу затлъстяването. Шестима състезатели се борят кой ще загуби най-много килограми и ще спечели титлата на „големия губещ".

Те имаха възможност да се срещнат с Обама и най-близките си, което предизвика наводнения от сълзи и радост.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !