Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Актьор почина, играейки Юда

отпечатай новината

24.04.2012 17:30 | Видян 1991 пъти

Актьор почина, играейки Юда

Бразилски актьор почина, докато изпълнява ролята на Юда в библейска сцена, съобщава БиБиСи.
27-годишният Тиего Климек е изиграл предателя на Христос, който се самоубива след стореното. Младият актьор е трябвало да изиграе обесването на Юда по време на постановка „Страстите Христови“.

Тиего висял на въжето четири минути, мъчейки се да се освободи, но колегите му решили,че мъките на актьора са просто вживяване в ролята. Все пак,усетили, че нещо не е наред и го свалили.

Актьорът бил все още жив, но в безпомощно състояние и в кома. Откаран е по спешност в болница в Сан Паоло, но по-късно е починал. Фаталната случка се е разгирала в град Итатаре. Започнало е разследване.

източник:Всеки ден

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !