Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Кели Престън: Искам още деца

отпечатай новината

16.05.2012 16:30 | Видян 2711 пъти

Кели Престън: Искам още деца

Съпругата на Джон Траволта Кели Престън иска още едно бебе на 50-годишна възраст.

До рождения си ден през октомври година, когато празнува юбилей, актрисата се надява да е бременна отново.

"По-голямото семейство, значи по-голямо сърце", сподели Престън в телевизионно интервю. "Винаги съм искала да имам повече деца. Не се страхувам да обичам и децата ми помагат за това", каза още тя.

Кели ражда най-малкия си син Бенджамин през 2010 г., който й помага да превъзмогне загубата на 16-годишния си Джет през 2009 г. "Никой не трябва да губи детето си. Но аз съм доказателство, че животът продължава. Можете да живеете отново, въпреки че се чувствах като удавена. Но тогава си казах: "Искам да живея. Обичам живота", сподели през сълзи звездата.

автор: СЛАВА

Етикети: , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !