Живата традиция: Пътят на...

В сърцето на българската идентичност стои един феномен,...

Порязов влиза в Черешката на тортата...

Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...

Planet Magic Live ще подгряват „лошите момчета” на британската електронна сцена Audio Bullys

отпечатай новината

27.06.2008 18:06 | Видян 1019794 пъти

Planet Magic Live ще подгряват „лошите момчета” на британската електронна сцена Audio Bullys

След като грабнаха престижната награда за БГ клип в Атина на Mad Video Music Awards, хаус триото бе поканено да подгрява едни от най-големите имена на британската и световна сцена – Audio Bullys. Planet Magic Live feat. Vessy ще открият партито на Cacao Beach, както винаги не изневерявайки на своя уникален стил на живото изпълнение.
С това парти, триото продължава да застава редом с едни от най-големите и доказали се имена в електронната музика.


От началото на тази година Марто, Светльо и Vessy бяха на една сцена с David Dunne, RLP, Corona и Ice MC.

автор: СЛАВА

Етикети: , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !