НАЙ-НОВИ
Порязов влиза в Черешката на тортата...
Актьорът Антон Порязов влиза в Черешката на тортата...
Шефката на НДК Андрияна Татарова на...
Докато държавното дружество тъне в одити и финансови...
Рупърт Гринт играе пънк китарист
30.05.2012 16:15 | Видян 1747 пъти
Актьорът Рупърт Гринт се съгласи да участва в "CBGB" – филм за легендарния нюйоркски нощен клуб.
Звездата от "Хари Потър" ще играе Чита Хроум – пънк китарист на групата "Дед Бойс", а Мейлин Акерман ще се превъплъти в образа на Деби Хари.
Дългоочакваният проект, в който ще вземе участие и Алан Рикман, ще бъде режисиран от Рендал Милър. Сценарият пък е дело на Джоди Сейвин. Снимките на лентата започват през идния месец.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
Ема Уотсън и Рупърт Гринт: Trust No One
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
