Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Гала влиза в болница

отпечатай новината

12.06.2012 14:45 | Видян 3619 пъти

Гала влиза в болница

Гала не може да се възстанови от болестта, която я мъчи вече цял месец и заради която се наложи за пръв път в кариерата си да отсъства от екран.

Тя не се появи в "На кафе" цялата минала седмица и бе заместена от Кака Дара. През следващите 5 дни обаче блондинката отново ще отсъства.

Според екипа й тя не се чувства никак добре и е възможно да влезе в болница, за да й се направят пълни изследвания и да се установи какво влошава здравето й, научи "Всеки ден".

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !