Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Саркози отново чакат бебе

отпечатай новината

29.06.2012 16:15 | Видян 2727 пъти

Саркози отново чакат бебе

Карла Бруни-Саркози – бившата френска първа дама, е бременна с третото си дете по информация на френското списание „Closer“.

На 44-годишна възраст съпругата на експрезидента Никола Саркози отново очаква бебе.

Лекарите съветват Бруни да си даде „пълна почивка“ заради рисковете от късната бременност, пише "Всеки ден".

„Чудехме се какво ще правят Бруни и Саркози след напускането на Елисейския дворец. Сега вече знаем – ще правят голямо щастливо семейство!“, коментира изданието.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !