Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Анелия: Обичам да се затварям в себе си

отпечатай новината

19.07.2012 10:30 | Видян 2581 пъти | Гласували 1

Анелия: Обичам да се затварям в себе си

Фолкпевицата Анелия споделя, че като един типичен представител на зодия Рак обича да се затваря в себе си. “Не обичам да се разкривам пред всички”, са думите й. Тя определя характера си като “странен” и смята, че е важно да общуваш само с хора, които са на твоя вълна.
Анелия твърди, че е човек, който гледа по-глобално на нещата. Изпълнителката например не помни къде е било първото й участие.

“По принцип не обръщам внимание на дребните неща, аз се целя много нависоко. Не съм от хората, които като постигнат нещо, после всеки ден ще говорят само за него. Може би заради това забравям подробностите и просто продължавам напред", споделя още тя.

източник:Блиц
 

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !