НАЙ-НОВИ
Колкото по-малко талант имат, толкова...
Колкото по-малко талант имат, толкова повече гордост,...
- Как се казваш? - Елка. - Смятай...А...
- Как се казваш? - Елка. - Смятай... А баща ти как...
Иван забрави рождения ден на Ава
03.08.2012 15:00 | Видян 3973 пъти

Иван Христов за пореден път се провали като баща и пренебрегна единствената си щерка Ава заради Ирина Сарачинова, научи "Всеки ден".
Близки до Опосума са потресени от изцепката му да забрави рождения ден на дъщеря си. Водещият толкова бил увлечен в новите си задължения на грижовен татко на хлапетата на любовницата си, че съсипал празника на собственото си чедо.
Бившата му съпруга Вихра обаче не си направила труда да го подсети, че в сряда Ава навършва 7 годинки, и го оставила да се издъни пред детето. Водещата на „Споделено" заподозряна, че Иван ще забрави дъщеря им и така тя ще изпъкне като по-добрия и грижовен родител.
Ден по-късно Вихра триумфира на страницата си в интернет и обяви, че е спретнала приказен рожден ден на щерка си и я е дарила с торта във формата на сърце. Върху сладкиша пък било изобразено копие на снимка на Вихра и Ава, които се прегръщат.


коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !