Защо Радев не вземе милиарди от...

Защо, вместо да се чудим как да вържем бюджета, не...

Дара се оттегли от фестивал в Баку...

Само седмици след силното си представяне на...

Четирима спортисти от Африка изчезнаха в Лондон

отпечатай новината

14.08.2012 09:00 | Видян 1124 пъти

Четирима спортисти от Африка изчезнаха в Лондон

Четирима африкански спортисти изчезнаха в Лондон веднага след церемонията по закриването на Олимпийските игри, предаде Би Би Си. Всичките са от Демократична република Конго. Сред изчезналите е и джудистът Седрик Мандембо. Липсват и треньорът на джудистите, както и един от треньорите по бокс и техническият директор на лекоатлетическия тим.

Преди една седмица в Лондон по странен начин се изгубиха следите и на седем спортисти от Камерун. Сред тях са петима боксьори, плувец и футболистка. Спортистите още не могат да бъдат открити.

източник:Всеки ден

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !