Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Къци, Соня и Орлин първи на номинации

отпечатай новината

20.09.2012 21:45 | Видян 2510 пъти

Къци, Соня и Орлин първи на номинации

Къци събра най-много номинации от съквартирантите със 7 гласа. Вторият номиниран от къщата щеше да бъде Ники Сървайвъра. ВИП Брадър обаче даде право на Фънки да стане Глава на къщата и да номинира вместо останалите.

Така настаненият в президентския апартамент на Памела Андерсън избра Соня. Според него тя не е за това предаване. Много била сериозна и твърде често си сменяла тоалетите.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !