Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Златка към Влади: Ти като си свикнал да живееш в кочина, аз не съм!

отпечатай новината

05.10.2012 15:15 | Видян 2717 пъти

Златка към Влади: Ти като си свикнал да живееш в кочина, аз не съм!

Въпреки че са в сравнително добри отношения, Златка Димитрова и Владимир Данаилов се сдърпаха. Те се скараха заради... хигиената, пише Блиц.

Според моделката в Къщата е прекалено мръсно. След като Влади се оплака, че заради нейното чистене се е събудил прекалено рано, тя се ядоса и каза: “Ти като си свикнал да живееш в кочина, аз не съм!”.

Без да се съобразява с ексцентричния младеж, Златка продължи с чистенето на Къщата в Нови хан.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !