НАЙ-НОВИ
Ким Кардашиян се появи като...
Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...
Дупето на Фънки по-красиво от Бонка
08.10.2012 15:30 | Видян 4284 пъти
Бесният на ромската певица варненец напъна мозъка си и в изблик на оригиналност заяви, че "Гъзът на Фънки е по-красив от Бонка ", научи Всеки ден.
Фантазията на самата певица обаче не можа да роди подобаващ отговор, така че тя предпочете да замълчи, изчаквайки друг подходящ момент за отмъщение.
svejo.net
facebook.com
свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай

Няма коментари към тази новина !
