Ким Кардашиян се появи като...

Този уикенд Ким Кардашиян беше забелязана в Лос Анджелис...

Ще премине ли чалгата от „Арена...

В българската музикална вселена отдавна има една...

Дупето на Фънки по-красиво от Бонка

отпечатай новината

08.10.2012 15:30 | Видян 4284 пъти

Дупето на Фънки по-красиво от Бонка

Жестокият етнически конфликт между Бони и Николай, стана повод победителят в"Сървайвър" да измисли поредния бисер в този сезон на риалитито.

Бесният на ромската певица варненец напъна мозъка си и в изблик на оригиналност заяви, че "Гъзът на Фънки е по-красив от Бонка ", научи Всеки ден.

Фантазията на самата певица обаче не можа да роди подобаващ отговор, така че тя предпочете да замълчи, изчаквайки друг подходящ момент за отмъщение.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !