Кралица Елизабет II едва не пренощува...

През 1981 г., по време на официално посещение при...

Напрежение между Зендая и Сидни Суини...

На премиерата на Еуфория Зендая и Сидни Суини видимо се...

Багата: Водя 5 дела срещу медии

отпечатай новината

18.10.2012 09:00 | Видян 4010 пъти | Гласували 1

Багата: Водя 5 дела срещу медии

Благой Иванов – Багата съобщи вчера, че е завел 5 дела срещу медии. Това стана в негов разговор с Къци Вапцаров .

ММА боецът разказа, че докато той е във ВИП Брадър, неговата адвокатка трябва да е започнала петте дела по негово настояване. Най-вероятно той има претенции към писания, последвали раняването и битката му със смъртта в началото на тази година. Изповедта на мълчаливеца беше излъчена в среднощното издание на риалити шоуто.

“Така поне ще пишат по-малко”, обясни наивната си логика водачът по зрителско доверие в тв къщата. Багата изясни още, че всичко между него и Златка е приключено и тя е наясно с това. Така той обясни категоричния си отказ да вечеря с плеймейтката, среща на свещи, която им беше организирал ВИП Брадър.

Според обяснения на Златка пред Мариана обаче май не е точно така. Попова се скара на плеймейтката, че нейното е вид мазохизъм, защото с Багата няма шанс: “двамата не можете да си размените две нормални думи”.

автор: СЛАВА

Етикети: , , , , ,
Добави в: Svejo.net svejo.net Facebook facebook.com

Няма коментари към тази новина !