НАЙ-НОВИ
Тони Стораро пусна билети по 10 бона
Тони Стораро готви най-мащабния концерт в кариерата си –...
Галин: Галена не ми говори заради песен
Фолк сцената кипи от напрежение заради конфликта между...
Меган Фокс стана майка
18.10.2012 15:30 | Видян 2504 пъти

Звездата от "Трансформърс" е родила момченце, което ще носи името Ноа Шанън Грийн. За раждането му съобщи самата Фокс на страницата си във Фейсбук.
"Много сме щастливи! През последните седмици сме си у дома и се наслаждаваме на спокойствие. Малкият Ноа е здрав, щастлив и перфектен. Късметлии сме с Браян, задето имахме възможността да станем родители на такава прекрасна душичка.
Ще бъда винаги благодарна на Бог за това, че ми даде възможност да изпитам такава чиста любов към някого! Благодаря и на тези от вас, които ми пожелаха всичко най-добро, зареждайки ме с позитивна енергия", пише холивудската красавица.
26-годишната Фокс и 39-годишният Грийн са семейство от 2010 г. Новороденият Ноа Шанън е второ дете за Грийн, който е баща на 10-годишния Касиус от предишния му брак с Ванеса Марсил.


свързани новини
коментари
- коментари
- напиши коментар
- изпрати на приятел
- гласувай
Няма коментари към тази новина !